Renginiai ir įvykiai lapkričio 01–30 dienomis
2025-11-03
Jubiliejus
Su gražiu 75- uoju jubiliejumi! Tegul kiekviena diena dovanoja džiaugsmą, ramybę ir šypsenas.Linkime stiprios sveikatos, šviesių minčių, artimųjų meilės ir daugybę gražių akimirkų, kurios šildytų širdį.

2025-11-05
Pyragų diena
Šių metų Pyragų diena Akmenės rajono socialinių paslaugų namuose sušildė visų širdis. Salėje tvyrojo gardžių kepinių aromatas, šypsenos ir juokas. Kiekvienas pyragas, paruoštas su meile, tapo dalimi gražios bendrystės istorijos – istorijos apie rūpestį, viltį ir gerumą.
Šventinę nuotaiką dar labiau sustiprino savanorės Marijos kanklių muzika, kurios švelnūs garsai pripildė salę jaukumo ir ramybės. Džiugu, kad šiemet prie kepinių ruošimo prisidėjo ir pagalbos į namus paslaugų gavėjos – kartu su darbuotojomis jos kepė gardžius pyragus ir dalijosi gera nuotaika. Kaip ir praėjusiais metais, mūsų bendruomenė susibūrė dėl ypatingo tikslo – padėti mažajai Milutei.
Džiaugiamės matydami, kad Milutė stiprėja – ji jau žengia savo pirmuosius žingsnius su vaikštyne! Tai įrodo, kad kai rankos susijungia, stebuklai tampa tikrove. Dėkojame visiems, kurie kepė, aukojo, ragavo ir dalijosi šiluma. Bendromis pastangomis surinkome 456,50 eurus, kurie bus skirti Milutės labdaros ir paramos fondui.
Pyragų diena mums priminė, kad tikra bendruomenė – tai ne tik žmonės po vienu stogu, bet ir širdys, susivienijančios dėl gėrio. Kai dalijamės – pasaulis tampa šviesesnis.

2025-11-07
Baseinai
Atėjo pabaiga ir mūsų projektui „Vandens terapija Akmenės rajono senyvo amžiaus žmonėms ir negalią turintiems asmenims“, kuris buvo įgyvendintas pagal Visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą. Su Norvaišaitės Gintarės pagalba mes sėkmingai įgyvendinome visus išsikeltus tikslus ir uždavinius.
Džiaugiamės, kad mūsų paslaugų gavėjai pagerino ne tik savo fizinę, bet ir emocinę savijautą. Reguliarūs užsiėmimai vandenyje padėjo sustiprėti, tapti savarankiškesniems, aktyviau įsitraukti į visuomeninį gyvenimą ir tiesiog džiaugtis kasdienybe.
Šis projektas atnešė daugybę teigiamų patirčių, šypsenų ir gerų emocijų, už tai nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems!
Na, o atsisveikinimo proga Gintarė mus nustebino gardžia staigmenėle!

2025-11-10
Relaksas
Kaip visada… Mūsų pirmadienio rytai - skirti relaksui. Lengvai įsivažiuojam į darbingą savaitę

2025-11-11
Suvenyrų gamyba
Vakar vyko kūrybinė suvenyrų ir atviručių gamybos veikla, kurios metu pradėjome kurti kalėdinius žaisliukus! Pasitelkę paprastas priemones – senus laikraščius, klijus, vandenį ir popierinius rankšluosčius – suformavome unikalius paukštelius.
Kadangi veikla vyksta kas antrą pirmadienį, šį kartą paukštelius palikome sustingti, o kitame susitikime juos dekoruosime.

2025-11-14
EBRU tapyba
Šiandien, vos tik papusryčiavę, kartu su Dienos centras "Vėtrungė" leidomės į kelionę į Kuršėnus – aplankėme Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešoji biblioteką. Ten mus šiltai pasitiko lektorė, pravedusi įdomią Ebru vandens tapybos edukaciją. Daugeliui tai buvo pirmoji pažintis su šiuo meno būdu, todėl patirtis – išties ypatinga. Edukacija ne tik suteikė naujų žinių, bet turėjome galimybę ir iš arčiau susipažinti su pačiomis bibliotekos erdvėmis.
Kad kelionė būtų dar malonesnė ir visi grįžtume sotūs bei laimingi, mūsų skrandžiais pasirūpino kavinė „Samtis“.
Ši prasminga išvyka buvo įgyvendinta vykdant projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos lėšų.

2025-11-18
Dainavimas
Paskutiniai “pasispardymai” prieš koncertą.

2025-11-18
Dailės užsiėmimas
Kartu su paslaugų gavėjais ir Gintautu Neimanu sukūrėme nuostabius kūrinius miško tema. Jie gimė iš bendro įkvėpimo ir buvo pavadinti: „Kaip gražu miške!“, „Mano tėviškė“, „Tamsi naktis“, „Elnas miške“.
Atrodytų, kad visi darbai labai panašūs, tačiau kiekvienas jų turi savitą istoriją, nuotaiką ir autorinį braižą. Unikalūs, šilti ir kupini kūrybinio džiaugsmo.

2025-11-20
Augame širdimi
Na, pagaliau mes ir vėl čia, šiandien… mūsų laukiamiausiame projekte „Augame širdimi“.
Dar spalį, su didžiuliu nekantrumu, kreipėmės į nuostabią projekto vadovę Viktorija Grigaitė klausimu: „kada, kur, kaip, mes jau norime atvykti?“ Ir kaip visuomet, ARMM mus pasitiko taip, kaip visada - su plačiomis šypsenomis, šiltais apsikabinimais ir dar šiltesne atmosfera.
Kapela „Akimirka“ iš Akmenės rajono socialinių paslaugų namų, su truputėliu jaudulio, bet kupina geros nuotaikos, laukė savo eilės. Stebėjome spalvingus, įvairaus žanro pasirodymus, kurie nuostabiai nuspalvino mūsų ketvirtadienį. Mūsų kapela užbaigė koncertą savo mylimomis dainomis bei Stanislovo Bozio sukurta daina „Vaikystė“.
Po renginio meno mokykla visus dar kartą sušildė - skirdami dėmesio, vaišindami gardžiais kepiniais, šilta kava ir arbata. O smagias nuotaikas dar labiau pakylėjo gigantiškas triušis–animatorė. Ji ne tik pralinksmino vaikus, bet ir mūsų senjorus, kurie džiaugėsi lyg maži!
Na ir žinoma, „Augame širdimi“ akcentas - vardai ant širdelių, sujungti bendrystės ir meno medyje. Tai visada suteikia ypatingą, jautrų akordą mūsų susitikimui. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už širdį glostantį priėmimą ir jau dabar su nekantrumu laukiame 2026-ųjų „Augame širdimi“.

2025-11-26
Geroji patirtis
Trečiasis susitikimas mūsų įstaigoje su būsimomis individualios priežiūros darbuotojomis, besimokančiomis savo kelio Šiaulių technologijų mokymo centre. Kiekvieną kartą mus aplanko nauja, žingeidi ir motyvuota grupė, lydima nuostabios mokytojos Venantos Lukoševičienės, kuri visas drąsiai veda į praktinės patirties pasaulį.
Džiaugiamės galėdami parodyti savo kasdienybę, supažindinti su veiklos ypatumais ir atsakyti į visus kylančius klausimus. Tokie susitikimai mums labai svarbūs, nes jie ne tik leidžia pasidalinti patirtimi, bet ir padeda atrasti naujų komandai tinkančių žmonių. Ypač džiugina, kad po kiekvieno susitikimo bent kelios būsimos darbuotojos sugrįžta atlikti praktiką… o kai kurios lieka dirbti ir tampa mūsų komandos dalimi.

2025-11-26
Dainų ir šokių pynę pinsim
Šiandien Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai apsilankė įspūdingame trijų kartų koncerte „Dainų ir šokių pynę pinsim“, vykusiame Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.
Scenoje pasirodė daugybė talentingų atlikėjų ir šokėjų – nuo mažiausiųjų iki patyrusių kolektyvų. Skambėjo nuotaikingos dainos, sukosi spalvingi tautinių šokių rateliai, o visa salė alsavo bendrystės ir šventinės nuotaikos dvasia. Džiaugiamės turėdami galimybę dalyvauti miesto renginiuose. Kiekvienas išėjimas į bendruomenės susibūrimus praturtina mūsų kasdienybę, suteikia naujų įspūdžių ir gerų emocijų.

2025-11-28
Adventas
Paminėjome pirmąją Advento savaitę – Vilties savaitę. Susirinkę paslaugų gavėjai, uždegdami pirmąją advento žvakę, kartu sukalbėjo pirmojo sekmadienio maldą. Atsigręžėme į jau atliktus gerus darbus, pagalvojome apie tai, ką dar galime nuveikti, kalbėjome apie dėkingumą, pagarbą ir viltį.
Po trumpų maldų ir prasmingų pokalbių kibome į darbus – papuošėme savo pagrindinį užimtumo kambarį, kuriame verda visas kasdienis veiksmas. Kiekvienas prisidėjo prie eglutės puošimo, o didžiausia puošmena tapo spalvingi paukščiukai, nulipdyti pačių mūsų paslaugų gavėjų rankomis. Maži darbai, bet didelė širdis! Linkime visiems ramios, šviesios ir viltingos pirmosios Advento savaitės!

Paskelbta:
Pasidalinti

















































