Joninės
Šiandien mūsų namuose skambėjo dainos, netrūko šypsenų ir geros nuotaikos.
Kartu paminėjome vieną gražiausių vasaros švenčių – Jonines. Sveikinome mūsų Jonus ir Janinas, klausėmės nuostabaus gyventojų kapelos koncerto ir dar kartą įsitikinome, kad gražiausios šventės yra tos, kuriose esame kartu.
Nuoširdžiai dėkojame mūsų kapelos vadovui Antanui Rimučiui ir savanoriams – Konstantinui, Andriui, Povilui, Ryčiui ir Stanislovui už dovanotą muziką, laiką ir šiltas akimirkas.
Tegul Joninių laužų šviesa, dainos ir gera nuotaika dar ilgai išlieka mūsų širdyse.
Gražių, saulėtų ir šiltų Joninių visiems!

Paskelbta:
Pasidalinti















