Naujienos

Mes giedam ir dainuojam iš širdies

Spalio 10 d. lankėmės Dienos centre, kuriame praleidome nuostabų laiką ir aplankėme Daivą Kvaukienę. Kaip ir seniau, ji mums mielai pagrojo, kartu pagiedojome, o prie arbatos puodelio sudainavome ne vieną linksmą dainą. Pasirepetavę, šiandiena, spalio 11 d., Naujosios Akmenės Šv. Dvasios atsiuntimo bažnyčioje, Švč. Sakramento adoracijos budėjime pagiedojome iš širdies. Ačiū Neringai Delnieckienei už rūpestį ir pagalbą.

Vilnius ir metų laikai

Vakar pas mus lankėsi Joniškio raj. Žagarės specialiosios mokyklos Dienos užimtumo centras su vaidinimu „Vilnius ir metų laikai“, pagal D. Ramanauskaitės – Antanaitienės knygos „Karuselė“ pjesės „Vilnius ir keturi metų laikai“ ištrauką. Labai džiaugiamės galėję pamatyti šį vaidinimą ir susipažinti su draugišku kolektyvų. Tikimės, jog ši nauja pažintis peraugs į gražią draugystę.

Išvyka prie Baltijos jūros

Š. m. rugsėjo 12 d. išvykome su saulute ir gera nuotaika į ekskursiją. Pirmoji mūsų stotelė buvo Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai bažnyčia, kuri mus sužavėjo savo grožiu ir didingumu. Meldėme Šv. Antano Paduviečio sveikatos sau, savo artimiesiems ir visiems mūsų gyventojams. Palanga mus pasitiko lietumi ir stipriu vėju, tačiau neišgąsdino. Jūra didelėmis bangomis parodė savo galybę, bet taip mus tik dar labiau sužavėjo. Įkvėpę gaivaus jūros kvapo patraukėme kur ramiau. Grožėdamiesi Palangos parko gamta nužingsniavome iki Palangos grafų Tiškevičių rūmų. Pasivaikščiodami apžiūrėjome išpuoselėtus rūmus ir jų aplinką. Prieš kelionę namo, sustojome pasistiprinti Vydmantuose esančioje „Delfai“ kavinėje.

Už išvykos idėją, finansavimą ir gerą bei atjaučiančią širdį dėkojame Birutei Kaminskaitei ir Jos draugėms. Džiaugiamės, jog yra tokių žmonių kaip Jūs. Ačiū!

Išvyka į Jadvygos Balvočiūtės ekologinį vaistažolių ūkį

Išvyka į Jadvygos Balvočiūtės ekologinį vaistažolių ūkį. Rugpjūčio 29 d., neišsigandę lietaus, važiavome į Gyvolių kaimą, kur mus šiltai su gardžia arbata sutiko pati Jadvyga Balvočiūtė. Prie arbatos puodelio diskutavome apie įvairias vaistažoles, dalinomės patirtimi apie jų auginimą, taip pat gavome daug gerų patarimų kokias vaistažoles vartoti konkrečiais atvejais. Lietui nurimus, apžiūrėjome žolininkės auginamas vaistažoles. Esame labai dėkingi ... už šiltą sutikimą ir dovanas.

Oninės

Liepos 26 d. minėjome Šv. Onos dieną. Sveikinome pas mus gyvenančias Onas, šokome, dainavome, žaidėme žaidimus. Prie sveikinimų prisidėjo ir mūsų kaimynai – bendrija „Akmenės Viltis“, kurie Onoms įteikė rankų darbo atvirutes. Esame labai dėkingi jiems už draugystę.

Vienas toks pozityvaus mąstymo autoritetas Dale'as Carnegie yra sakęs, kad žmogui vienas gražiausių žodžių yra jo vardas, todėl labai svarbi pozityvi vardo reikšmė. Onos – nepaprastai darbščios, dėmesingos, atsakingos, sąžiningos, pasižymi kilnia siela ir geraširdiškumu. Ne veltui Šv. Ona vadinama moterų globėja ir užtarėja.

 

Popietė skirta Valstybės dienai paminėti 2019.07.08

Šiandien vyko popietė skirta Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Drauge žiūrėjome Vilniaus akademinio dramos teatro pastatyto spektaklio videofilmą „Mindaugas“, pagal Justino Marcinkevičiaus istorinę dramą. Bandėme pamatyti Lietuvos karaliaus Mindaugo, suvienijusio Lietuvos žemes, portretą, suprasti iškeltą žmogaus ir valdovo vidinį konfliktą.

Sugiedota „Tautiška giesmė“ ir meilė tėvynei mus įkvėpė linkėjimams Lietuvai. Mūsų gyventojų mintys ir palinkėjimai: stiprybės ir didvyrių, gerų užmojų, gerumo žmonėse, draugystės, supratingumo ir ramybės. Linkėjome Lietuvai niekada neprarasti laisvės, nepasiduoti, vertinti ir laikyti tai ką turi, neišduoti ir neparduoti žmonių, išlaikyti savo piliečius puoselėjant pilietiškumą. Buvo išsakyti prašymai, kad valdžia mylėtų ir gerbtų žmones, kad Seime pasibaigtų barniai. Negalintys išreikti savo jausmų ir minčių žodžiais, parodė energingą „Liuks“.

SU GIMTADIENIU LIETUVA!!!

Atgal 1 2 3 ... 21 Pirmyn
X